Kim jesteśmy i co robimy?

Nasz sklep powstał po to, aby pomóc Ci w radzeniu sobie z zadaniami życia codziennego, które potrafią być nie lada wyzwaniem gdy chcemy się jak najlepiej zaopiekować naszymi maluchami. Dzięki naszym usługom zapewnisz sobie więcej czasu z dzieckiem – sentymentalnego czasu, którego nie da się odzyskać. Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym. Razem z pieluchami otrzymujesz obsługę na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z zakupów u nas oraz komfort Twojego dziecka. Stawiamy na minimalizm – im prostsze rozwiązania, tym lepsze. Otaczająca nas rzeczywistość i jej wyzwania bywa wystarczająca – nie warto jej dodatkowo komplikować.

Ipieluchy.pl – pieluszki zawsze pod ręką!


Pieluchy otrzymywane w modelu subskrypcyjnym to coś, czego jeszcze nie było na rynku. To wartość, zaoszczędzony czas i brak zmartwień. Dzięki wyborowi jednego z dwóch pakietów masz pewność, że nigdy nie zabraknie Ci pieluch, a Ty będziesz mógł/mogła cieszyć się rozwojem swojego dziecka, które jest w tym wszystkim najważniejsze.

Jak to w ogóle działa?

Możesz wybrać jeden z dwóch pakietów – Care oraz Control. W pakiecie Care pieluchy będą dostarczane do Ciebie co 2 tygodnie. Pakiet Control to dostawa raz w miesiącu. Zaczynasz od wyboru rozmiaru pieluch dla Twojego dziecka, a z każdą kolejną wysyłką będziemy prosili Cię o potwierdzenie ich rozmiaru abyś miała/miał pewność co do idealnego dopasowania i komfortu swojego maluszka.

Produkty w naszym sklepie to w pełni ekologiczne pieluchy marki Gron Balance oraz bambusowe pieluchy BambooLove – Ty wybierasz, które są dla Ciebie odpowiednie. Pamiętaj, że zawsze możesz zmieć swoje zamówienie.

Dodatkowo do każdej paczki dodajemy gratis zestaw chusteczek dla niemowląt. Jeżeli jednak ich nie potrzebujesz, możesz zrezygnować z dodawania chusteczek do swojego zamówienia. Wówczas paczka ta trafi do Domu Samotnej Matki im. św. Brata Alberta. Dostawy będą przygotowywane raz w miesiącu. Masz realny wpływ na nasze działania. Kierujemy się zasadą przemyślanych i odpowiedzialnych zakupów.

W przyszłości planujemy również część zysku przekazywać na pomoc dla Domów Samotnej Matki – dzięki temu Twoje zakupy przyczynią się do komfortowego rozwoju i zapewnią bezpieczeństwo innym dzieciom. O wszystkich naszych planach będziemy informować Cię na bieżąco.

Wybierz markę pieluch, ich rozmiar i uzupełnij dane do płatności,, aby nigdy więcej nie musieć martwić się o pieluchy w domu – tak, to takie proste! Możesz jednocześnie wesprzeć innych – wszystkie dzieci są ważne. 😊

Współpracujemy z Domem Samotnej Matki Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Warszawa-Praga

ipieluchy.pl współpraca z Domem Samotnej Matki im. św. Brata Alberta w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *