Pieluszki posiadają certyfikat „Nordycki Łabędź” (oznaczenie ekologiczne nadawane w państwach skandynawskich).

Skandynawski Znak Ekologiczny przyznawana jest od 1989 roku przez Nordic Council of Ministers, czyli stowarzyszenie Ministrów Krajów Skandynawskich: Szwecji, Finlandii, Norwegii i Islandii, a od 1997 roku i Danii. Symbol łabędzia posiadają produkty przyjazne dla środowiska – zarówno na etapie produkcji, przez użytkowanie i kończąc na utylizacji.

Fakty o „Swan Label”
Produkty z Eko-znakiem „Swan” nie mogą zawierać następujących substancji:

 • polichlorku winylu
 • perfum
 • balsamów
 • substancji kosmetycznych
 • leków
 • Nano-materiałów oraz środków ognioodpornych
ipieluchy.pl

Skład: Wewnętrzna strona: Włóknina non-woven PP; Warstwa rozprowadzjąca: Włóknina non-woven PP; Warstwa chłonna: Pulpa celulozowa z SAP. SAP – Super chłonny materiał z poliakrylanu – ma kształt małych kulek, które pęcznieją w stanie mokrym i przypominają żel. Zewnętrzna strona: Włóknina non-woven PP i PE. Gumki: Elastan. Bariera dla cieczy: Odporna na wilgoć warstwa z włókniny non-woven PP, oraz gumki. Zamknięcie: Rzep, oraz elastyczne zamknięcia z PE.

Dlaczego subskrypcja?

Dzięki subskrypcji ekologicznych pieluch zyskujesz pewność wyboru oraz gwarancję, że pieluszki zawsze będą pod ręką. Dostawa w subskrypcji jest zawsze darmowa.

Jak to działa?

 1. Wybierz jedną z dwóch marek:
  Bamboolove – ekologiczne pieluchy w 100% z bambusa, biodegradowalne
  GronBalance – hipoalergiczne pieluchy dla alergików, certyfikat Duńskiego Stowarzyszenia Astmatyków i Alergików
 2. Wybierz początkowy rozmiar na podstawie wagi swojego dziecka
 3. Wybierz wagę swojego dziecka, dzięki tej informacji będziemy wiedzieli kiedy wysłać Ci kolejny rozmiar w zależności od rozwoju Twojego dziecka

Rozmiary są aktualizowane automatycznie, jednak przed wysyłką kolejnego rozmiaru, skontaktujemy się z Tobą celem potwierdzenie. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, na 48h przed kolejną wysyłką. Wybierając odpowiednie produkty dbasz o komfort i rozwój swojego dziecka, przy okazji robiąc ukłon w stronę środowiska. Twój każdy zakup może wesprzeć Dom Samotnej Matki im. św. Brata Alberta w Warszawie.

Zadbaj o komfort swój i swojego dziecka. 

Kup teraz!