Co czyni nasz sklep wyjątkowym?

Kontakt

Od początku

Jesteśmy dwójką przyjaciół, która postanowiła wprowadzić w życie pomysł; pomysł, który miał ułatwić rodzicom opiekę nad dziećmi oraz zapewnić im więcej czasu na wspólną zabawę i obserwowanie jak ich pociechy dorastają.  Dodatkowo chcieliśmy zrobić coś dobrego dla świata, w pewien sposób dołożyć swoją cegiełkę. Ale po kolei…

To, co oddajemy w Wasze ręce to nasz sklep internetowy, który sprzedaje pieluchy w modelu subskrypcji. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak, w końcu czytasz ten tekst! Swoją kreatywnością, zdobytą wiedzą i włożoną pracą stworzyliśmy ten model od A do Z – każda grafika, algorytm, czy system zarządzania to skonstruowany i dopracowany w każdym szczególe przez nas mechanizm.

Jak to dokładnie działa?

Subskrypcja w naszym sklepie jest bardzo prosta, pamiętaj że w razie pytań zawsze możesz do nas napisać na adres: info@ipieluchy.pl

  1. Wybierasz jeden z dwóch pakietów:
    Care – dostawa co 2 tygodnie, płatność raz w miesiącu
    Control – dostawa raz w miesiącu, płatność raz w miesiącu
  2. Wybierasz jedną z dwóch ekologicznych marek pieluch, więcej informacji znajdziesz tutaj: Nasze marki
  3. Wybierasz rozmiar pieluch oraz podajesz wagę dziecka. W przypadku kolejnych zamówień w ramach wzrostu i rozwoju Twojego dziecka będziemy się z Tobą kontaktować w celu uzgodnienia nowego rozmiaru- nie martw się, nie jesteśmy nachalni 😉
  4. Wybierasz sposób dostawy – paczkomat lub kurier pod Twoje drzwi. Przesyłka jest zawsze darmowa. 

Tylko tyle dzieli Cię od zyskania czasu dla swojego dziecka. Wybierając pieluchy z naszego sklepu dbasz o zrównoważony rozwój, korzystasz z ekologicznych, hipoalergicznych pieluch. 

Pamiętaj, że subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie (najlepiej na 48h przed kolejna wysyłką).

Pomoc innym

Naszym marzeniem jest prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie, dlatego wychodzimy naprzeciw tym, którzy potrzebują pomocy najbardziej. Do każdego zamówienia dorzucamy paczkę chusteczek dla niemowląt gratis – możesz jednak zrezygnować z ich otrzymania ;wówczas paczka ta trafi do Domu Samotnej Matki im. św. Brata Alberta bądź do innych placówek potrzebujących wsparcia.

W przyszłości chcielibyśmy przekazywać nasze pieluchy bezpośrednio w ręce osób ich potrzebujących. Chcielibyśmy wydzielić część naszych dochodów do różnego rodzaju placówek pomagających tym najmłodszym i ich opiekunom oraz aktywnie wspierać ich działania. Pomysłów jest mnóstwo – chcemy też usłyszeć Twój głos, abyś mógł aktywnie z nami w tym uczestniczyć!

Ipieluchy to nie są zwykłe ekologiczne pieluchy – to inny sposób patrzenia na świat, dbania o naszą planetę i oszczędności czasu.